KONTAKT

POKAŻ MAPE / UKRYJ DANE

Dane Kontaktowe

CLIMBEX S.A.
45-920 Opole, ul. Dobrzeńska 64
NIP: 7540026219; REGON: 530943270; KRS: 0000368467

 

BIURO:
Tel. +48 722 22 11 30
E-mail: biuro@climbex.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY:

Piotr Gościński - Kierownik Działu Organizacji i Wsparcia Sprzedaży
E-mail: piotr.goscinski@climbex.pl
Tel.: +48 607 888 910

 

DZIAŁ OPERACYJNY:

Piotr Kulon - Manager Koordynacji Kontraktów
E-mail: piotr.kulon@climbex.pl
Tel.: +48 691 727 401

 

DZIAŁ PERSONALNY:

Regina Natołoczna-Jama - Manager HR
E-mail: r.natoloczna-jama@climbex.pl
Tel.: +48 697 775 774

 

INDUSTRIAL SOLUTIONS SERVICES DIVISION:

Waldemar Binkowski - Dyrektor Operacyjny Industrial Solutions Division
E-mail: w.binkowski@climbex.pl
Tel.: +48 601 499 425

Grzegorz Sobolewski - Dyrektor Operacyjny
E-mail: grzegorz.sobolewski@climbex.pl
Tel.: +48 601 674 469

 

OIL & GAS SERVICES DIVISION:

Barbara Dybek - Front Office Manager
E-mail: b.dybek@climbex.pl
Tel.: +48 722 221 117

Mariusz Iskierski - Chief Operating Officer
E-mail: mariusz.iskierski@climbex.pl
Tel.: +48 607 662 680

 

ALPINE SERVICES DIVISION:

Piotr Gawryszewski - Dyrektor ds. Usług Specjalistycznych
E-mail: p.gawryszewski@climbex.pl
Tel.: +48 510 011 813

 

FOOD HYGIENE SERVICES DIVISION:

Zbigniew Florczuk - Dyrektor ds. Operacyjnych
E-mail: z.florczuk@climbex.pl
Tel.: +48 510 015 025

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:

Łukasz Onysyk
E-mail: iod.climbex@impel.pl
Tel.: +48 22 211 18 60

 

Proszę wpisać imię i nazwisko.

Proszę wpisać adres e-mail.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Climbex S.A. z siedzibą w Opolu (45-920), przy ul. Dobrzeńskiej 64 (dalej Climbex).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych w celach marketingowych przez Climbex. Mam świadomość, że zgoda może być w każdej chwili przeze mnie cofnięta.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email lub numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. #3

*POLA WYMAGANE

Climbex S.A. 45-920 Opole, ul. Dobrzeńska 64; T: +48 77 46 95 805, T/F: +48 77 46 95 257; Wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000368467, NIP: 754-00-26-219, REGON: 530943270, Kapitał zakładowy 10.000.000 złotych w całości opłacony.
X

FORMULARZ ZAPYTANIA ONLINE

Imię i nazwisko / Nazwa firmy

Adres e-mail

Telefon kontaktowy